Biznesa jaunumi:No 1.jūlija Uzņēmumu reģistrā parakstus varēs apliecināt tikai pēc iepriekšēja pieraksta. Artūrs Ilziņš: Visu uzlūkojam caur kvalitātes un efektivitātes prizmu. Šveices centrālā banka veic intervenci valūtas tirgū, lai apturētu franka kursa kāpumu. Uzņēmēji ir pret dārgu un pasaulē unikālu kases aparātu ieviešanu. Grieķijas maksātnespēja izraisīs zināmu turbulenci, tomēr ES nesabruks.

Personāls

Atpakaļ

Problēmjautājumi par vidējo izpeļņu un atvaļinājumiem

31. augusts, 2011 / Māris Linga, iekšējais auditors

nosūtīt nosūtīt

Problēmjautājumi par vidējo izpeļņu un atvaļinājumiem
Foto: no Māra Lingas personīgā arhīva

Ja š.g. 15. augusta publikācijā Darba laika organizācijas jautājumu analīze analizēju situācijas un atbildēju uz aktuālajiem jautājumiem, kas attiecas uz darba laika organizāciju uzņēmumā (iestādē), kā arī šo procesu atspoguļošanu iekšējos dokumentos (darba koplīgums, darba līgums, rīkojums u.c.), un darba samaksas aprēķināšanu katrā konkrētā darba laika gadījumā, tad šajā publikācijā atbildēšu uz biežāk uzdotajiem jautājumiem, kas saistīti ar darbinieku vidējās izpeļņas aprēķināšanu, ikgadējo un papildu atvaļinājumu aprēķināšanu, atvaļinājumu kompensācijas noteikšanu u.c.Šo rakstu var lasīt lietotāji, kuri ir iegādājušies iFinanses.lv abonementu. Lai to izdarītu, dodies uz sadaļu ABONĒŠANA un izvēlies komplektu iKlasiskais!

Ja vēl neesi mūsu reģistrētais lietotājs un vēlies saņemt 7 dienu iFinanses.lv bezmaksas lietošanas tiesības, aizpildi pieteikuma anketu šeit!

Atslēgvārdi: vidējā izpeļņa / atvaļinājuma nauda