Biznesa jaunumi:No 1.jūlija Uzņēmumu reģistrā parakstus varēs apliecināt tikai pēc iepriekšēja pieraksta. Artūrs Ilziņš: Visu uzlūkojam caur kvalitātes un efektivitātes prizmu. Šveices centrālā banka veic intervenci valūtas tirgū, lai apturētu franka kursa kāpumu. Uzņēmēji ir pret dārgu un pasaulē unikālu kases aparātu ieviešanu. Grieķijas maksātnespēja izraisīs zināmu turbulenci, tomēr ES nesabruks.

Atbild Eksperts

Atpakaļ

Skaidrās naudas uzskaite uzņēmumā

03. augusts, 2012 /

nosūtīt nosūtīt

Skaidrās naudas uzskaite uzņēmumā
Foto: no Inguras Dobles personīgā arhīva

Labdien! Man ir jautājums par skaidrās naudas uzskaiti uzņēmumā. Uzņēmumam ir vairāki nelieli veikali dažādās Latvijas pilsētās. Dienas ieņēmumus no elektorniskā kases aparāta dienas beigās izņem veikala pārdevējas un tos iemaksā uzņēmuma bankas  kontā. Citu skaidras naudas operāciju uzņēmumā nav. Vai šinī gadījumā uzņēmums var nekārtot kases grāmatu - neveikt kases uzskaiti, bet noformēt pārdevējas par inkasatoriem - norēķina personām?


Šo rakstu var lasīt lietotāji, kuri ir iegādājušies iFinanses.lv abonementu. Lai to izdarītu, dodies uz sadaļu ABONĒŠANA un izvēlies komplektu iKlasiskais!

Ja vēl neesi mūsu reģistrētais lietotājs un vēlies saņemt 7 dienu iFinanses.lv bezmaksas lietošanas tiesības, aizpildi pieteikuma anketu šeit!

Atslēgvārdi: skaidrā nauda