LV | RU

Nodokļi

Atpakaļ

Nerezidenti – uzņēmumu ienākuma nodokļa maksātāji. Vadības un konsultatīvie pakalpojumi

04. septembris, 2009 / Diāna Kļuškina, sertificēta nodokļu konsultante, ZAB Sorainen nodokļu prakses grupas vecākā juriste

nosūtīt nosūtīt

Nerezidenti – uzņēmumu ienākuma nodokļa maksātāji. Vadības un konsultatīvie pakalpojumi
Foto: no Diānas Kļuškinas personīgā arhīva

Šajā rakstā tiks izskatīts, kādas uzņēmumu ienākuma nodokļa (UIN) saistības Latvijā var rasties ārvalstniekiem – uzņēmumiem (komercsabiedrībām) un citām personām – nerezidentiem, un nodokļu samazināšanas iespējas, apskatot ienākumus, kas gūti no līdzdalības personālsabiedrībā, un atlīdzības par vadības un konsultatīvajiem pakalpojumiem, kā arī vēršot uzmanību uz ienākumiem no lauksaimniecības pakalpojumu kooperatīvās sabiedrības atbilstošās sadalītās kooperatīvās sabiedrības pārpalikuma daļas un dzīvokļu īpašnieku kooperatīvās sabiedrības, automašīnu garāžu īpašnieku kooperatīvās sabiedrības, laivu garāžu īpašnieku kooperatīvās sabiedrības un dārzkopības kooperatīvās sabiedrības biedriem sadalītās peļņas.Šo rakstu var lasīt lietotāji, kuri ir iegādājušies iFinanses.lv abonementu. Lai to izdarītu, dodies uz sadaļu ABONĒŠANA un izvēlies komplektu iKlasiskais!

Ja vēl neesi mūsu reģistrētais lietotājs un vēlies saņemt 7 dienu iFinanses.lv bezmaksas lietošanas tiesības, aizpildi pieteikuma anketu šeit!

Atslēgvārdi: uzņēmumu ienākuma nodoklis / nerezidents / vadības un konsultatīvie pakalpojumi