Biznesa jaunumi:No 1.jūlija Uzņēmumu reģistrā parakstus varēs apliecināt tikai pēc iepriekšēja pieraksta. Artūrs Ilziņš: Visu uzlūkojam caur kvalitātes un efektivitātes prizmu. Šveices centrālā banka veic intervenci valūtas tirgū, lai apturētu franka kursa kāpumu. Uzņēmēji ir pret dārgu un pasaulē unikālu kases aparātu ieviešanu. Grieķijas maksātnespēja izraisīs zināmu turbulenci, tomēr ES nesabruks.

Atbild Eksperts

Atpakaļ

Kā ziņojumā precizēt darba ienākumus un nodokļus?

05. aprīlis, 2012 /

nosūtīt nosūtīt

Kā ziņojumā precizēt darba ienākumus un nodokļus?
Foto: no Danas Mucenieces personīgā arhīva

2012. gada martā konstatējām, ka 2011. gada augustā darba devēja Ziņojumā par valsts sociālās apdrošināšanas obligātajām iemaksām no darba ņēmēju darba ienākumiem, iedzīvotāju ienākuma nodokli un uzņēmējdarbības riska valsts nodevu pārskata mēnesī vienam darbiniekam neuzrādījās ienākums, attiecīgi arī nodokļi. Vai es varu kaut kā šo kļūdu precizēt? Paldies!Šo rakstu var lasīt lietotāji, kuri ir iegādājušies iFinanses.lv abonementu. Lai to izdarītu, dodies uz sadaļu ABONĒŠANA un izvēlies komplektu iKlasiskais!

Ja vēl neesi mūsu reģistrētais lietotājs un vēlies saņemt 7 dienu iFinanses.lv bezmaksas lietošanas tiesības, aizpildi pieteikuma anketu šeit!

Atslēgvārdi: sociālais nodoklis / iedzīvotāju ienākuma nodoklis